Pikaaegne Ortopeedia Arstide koostööpartner, paljude perearstide ning treenerite esimene valik füsioteraapia alal.

Lea Saapar

Olen täiskasvanute ortopeedilise füsioteraapia alal töötanud alates 2006. aastast. Teadmistebaasi on täiendanud aastatepikkune koostöö Eesti parimate ortopeedide ja füsioterapeutidega. Osalemine erialastel koolitustel aitab mul valdkonna arengutega kursis olla ja enda oskusi pidevalt tõsta. Põhiliselt tegelen traumade ja operatsioonide järgse taastusraviga. Kasutan oma töös nii manuaalseid tehnikaid kui ka kehalist harjutust, teipimist. Liikuva eluviisiga inimeste probleeme ning vajadusi aitab mõista isiklik kogemus kergejõustiklase ja jalgpallurina.

Olen Eesti Füsioterapeutide Liidu ja Eesti Käekirurgia Seltsi liige.

Lea Saapar

füsioterapeut

Triin Jeršov

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli füsioteraapia eriala (2003). Sellest ajast peale olen töötanud füsioterapeudina Ida-Tallinna Keskhaiglas. Olen juhendanud igapäevaselt patsiente, praktikante, andnud loenguid ja koolitusi oma erialal. Peale enda laste sündi, tekkis suurem huvi rasedusaegse ja sünnitusjärgse füsioteraapia vastu. Viimastel aastatel olen keskendunud vaagnapõhja düsfunktsiooni probleemidele, aidates nii mehi, naisi kui lapsi inkontinentsi, allavajede, vaagnavalude ennetamisel ja ravimisel. Olen läbinud naiste ja meeste urodüsfunktsiooni kaasaegse ja tõenduspõhise füsioterapeutilise hindamise ja käsitlemise koolitusi Inglismaal (2017-2019), jätkates enda pidevat erialast täiendamist ja arendamist. Rasedatel aitan leevendada rasedusaegseid vaevusi ja valmistuda ette sünnituseks läbi nõustamise, asendravi ja kehaliste harjutuste. Sünnitusejärgselt aitan naistel õigesti taastuda, probleeme ennetada ja ravida. Soovin pöörata rohkem üldsuse tähelepanu vaagna probleemidele ja teavitada elanikkonda nende ravivõimalustest. Mehi saan nõustada ja aidata, kui neil on valu kubemes või munandites, alakõhus või on hoopis kroonilised vaagna piirkonna valud.

Triin Jeršov

füsioterapeut

Andras Banyasz

Lõpetasin Tartu Ülikooli füsioteraapia erialal 2014. aastal. Mu ema on eestlane, isa ungarlane. Olen Eestis sündinud ja kasvanud ning kodune keel on eesti keel. Prkatilist kogemust olen saanud nii USAja Hispaania taastusravikeskustes kui ka Eesti haiglates töötades. Samuti olen füsioterapeudina aidanud Jalgpalli Meistriliiga meeskondi ja saalihoki naistekoondist.Kuna ükski ravimeetod ei sobi universaalselt kõikidele, siis teraapiat planeerides lähtun alati kliendi individuaalsetest vajadustest ja eesmärkidest. Samuti pean oluliseks raviplaani koostamisel jõuda vigastuste tekkepõhjusteni ning neid ka kliendile selgitada.

Andras Banyasz

füsioterapeut